یک تنه اندر آلمان اندر ثمراثمر یک جهان!*یک سفر*

خانه / اخبار / یک تنه اندر آلمان اندر ثمراثمر یک جهان!*یک سفر*

یک تنه اندر آلمان اندر ثمراثمر یک جهان!*یک سفر*

توسط
در اخبار

ایران اندرحالی امسال به بورس جهانی گردشگری آلمان وارد شد که اندر میان هجمه‌ای از سیاه‌نمایی‌های سیاسی، با ۱۸۰ کشور رقابت تنگاتنگی داشت.

به گزارش ایسنا، سالن شماره هفت نمایشگاه ITB ثمرلین، امسال هم شاهد حضور آژانس‌های ایرانی بود؛ تا اندر روزهایی که جهان آمیخته به رویدادهای منفی از ایران ست، با محینجا‌نوازی مشتریان کهنه‌ی خود را اندر آلمان حفظ کنند و همتایان تجاری خود را اندر سایر کشورها متقاعد کنند تا حین مسیرِ هرچند گران را از فهرست مقاصد خود حذف نکنند و مشتریان تازه نفس را به حین صرافت اندازند که ایران را به فهرست مقاصد سفر اندر سال های ۱۹ ـ ۲۰۱۸ اضافه کنند.

ITB ثمرلین که مهم‌ترین نمایشگاه جهان گردشگری ست و به شکلی بورس حین صنعت به شمار می‌آید، اندر سی و هفتمین دور ثمرگزاری خود شاهد رقابت ۱۸۰ کشور از پنج قاره با همراهی ۱۶۰ هزار همدیدکننده و با ۷ میلیارد دلار گردش مالی بود. حین نمایشگاه به حدی به خاطر کشور آلمان اهمیت دارد که حدودا هر سال صاندراعظم حین اندر مراسم افتتاحیه حاضر می‌شود.


حینگلا مرکل اندر افتتاحیه سی و هفتمین نمایشگاه گردشگری ITB ثمرلین ۲۰۱۸

ایران نیز امسال با ۳۶ شرکت گردشگری اندر غرفه‌ای به مساحت ۱۱۸۰ مترمربع از ۱۷ تا ۲۰ اسفند اندر ثمرلین حضور داشت که ضمنا به گفته‌ی ثمرخی حاضران، ثمرخلاف چند سال گذشته، روزهای خلوت‌تری را سپری کرد.

محمد محب‌خدایی ـ معاون گردشگری کشور ـ که اندر دو روز نخست حین نمایشگاه حاضر بود، بی‌حینکه به وضعیت همدیدها و دیدارهای کاری اندر غرفه ایران اشاره کند به ایسنا، گفت: باید از روش‌های سنتی اندر معرفیِ کشور دست ثمرداریم تا از دنیا عقب نمانیم. اندر حال حاضر زیادتر کشورها از روش‌های نوین به خاطر تبلیغ ستفاده می‌کنند، اندرحالیکه حضور ما اندر مجامع بین‌المللی همچنان به شیوه‌ی سنتی ست، ضمنا که هر سال بهتر از گذشته اندر نمایشگاه‌های بین المللی حاضر می شویم، اما اکنون رقابت‌ها فشرده‌تر شده و باید اندر روش‌های تبلیغاتی خود تجدید دید کنیم.

او که تاکید دارد باید به اندرکی که دنیا از گردشگری رسیده نزدیک شویم، اندر پاسخ به حین سوال که ایران اندر شرایط متفاوتی از دنیا به سر می‌ثمرد، چون همچنان عده‌ای با اعمال محدودیت و نفوذ اجازه نمی‌دهند چالش‌های گردشگری ثمرطرف شود، پس چگونه می‌تواند گام بلندی به خاطر پُر کردن فاصله‌اش با سایر کشورها ثمردارد؟ گفت: به هر حال ما اندر شرایط گذار به سر می‌ثمریم و مشکلاتی داریم، اما آیا همه بخش‌های گردشگری شرایط یکسانی دارند. اندر گردشگری مذهبی و یا سلامت که حین محدودیت‌ها را نداریم، اما متاسفانه اندر سال‌های اخیر جمعیت گردشگران حین دو بخش ریزش داشته ست.

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تاکید کرد: باید بحث جذب گردشگر حل شود، رقبا زیاد شده‌اند. همه کشورها به حین نتیجه رسیده‌اند اقتصاد ثمر پایه‌ی گردشگری متحول می‌شود و همین باعث شده به حین صنعت روی آوردند. همین حالا ترکیه به اندازه‌ی اندرآمد ایران از نفت، از گردشگری اندرآمد کسب می‌کند.

وی اندر پاسخ به حین پرسش که آیا از بخش خصوصی که توان اقتصادی قوی ندارد، حین انتظار می‌رود رویه تبلیغات ایران را تغییر دهد یا مثل سایر کشورها حین کار جزو وظیفه‌ی دولت ست، گفت: ما مَبلغی را به نمایشگاه‌های بین‌المللی مثلا اندر بخش تامین زمین تخصیص می‌دهیم، اما باید بدانیم نمایشگاه فرصتی به خاطر تبلیغ گردشگری ایران ست، نه معرفی یک آژانس مسافرتی. ار مشارکت و طراحی به شکلی باشد که همه اندر حین رویدادهای بین‌المللی حاضر باشند، حین همه پاس روی دوش یک آژانس نمی‌افتد. ما شرایط را طوری باید فراهم کنیم که همه پای کار بیحیند، مثل نمایشگاه گردشگری تهران که سطح مشارکت افزایش پیدا کرد.

محب‌خدایی افزود: امروز شهرداری‌ها، کارخانه‌ها و حتی معادن، دانشگاه‌ها و بیمارستان‌ها از گردشگری صحبت می‌کنند، چه کسی و کجا هست که از گردشگری حرف نزد. حدودا زیادتر بخش‌ها به حین نتیجه رسیده‌اند با ورود گردشگر، چرخه اقتصادی حین حوزه فعال می‌شود، اما باید قبول کنیم به توسط و تجمیع فعالیت‌ها و انرژی‌ها نیاز داریم. الان روش ما حین طور ست که جزیره‌ای فکر و عمل می‌کنیم و اندر خاتمه هم یکدیگر را متهم می‌کنیم.

او بیان کرد: حین انصاف نیست همه هزینه‌های سنگین شرکت اندر یک نمایشگاه بین‌المللی را یک آژانس بدهد. آیا یک آژانس به تنهایی می‌تواند کل کشور را معرفی کند. حرف ما حین ست که همه ذی‌نفعان باید پای کار بیحیند. ضمنا ثمرخی می‌آیند اما فقط خودشان را معرفی می‌کنند. ما باید روی ایرانِ واحد متوسط شویم.

معاون گردشگری افزود: اندر نمایشگاه آلمان یک آژانس ثمروشوری را تهیه کرده بود که یکی از بهترین ثمروشورهایی بود که دیده بودم، هزینه زیادی هم به خاطر حین صرف شده بود. یا یک آقای آلمانی بود که به خاطر ایران منبع سفر کاملی را نوشته بود. ما داشته‌هایی داریم که متاسفانه نمی‌بینیم. باید همه را تشویق کنیم بغل هم قرار بگیرند. مگر گردشگری زیارت و سلامت فرصت کمی ست، اما چون ثمرنامه‌ریزی‌ها تا کنون جزیره ای بوده، تا کنون اندر حین‌ها هم نتوانستیم به جایی ثمرسیم. باید اندر مسیر واحدی حرکت کنیم تا گردشگری داخلی و خارجی رشد کند.

محب‌خدایی تاکیدکرد: ثمرنامه‌ریزی جزیره‌ای اندر گردشگری به هیچ وجه به سرانجام نمی‌رسد.


غرفه چین اندر ITB ۲۰۱۸ با معرفی جاده اثمریشم

قطر اندر نمایشگاه گردشگری آلمان

مکزیک اندر آلمان

غرفه هند اندر ITB ثمرلین

اندونزی اندر حینجا نمایشگاه

ژاپن اندر ITB

دانمارک اندر بخش اروپایی نمایشگاه گردشگری آلمان

انتهای پیام

دوستان عزیز توجه فرمایید :

تمامی مطالبب مربوط به رویدادها

از RSS های سایت های دیگر ستخراج شده

و سایت یک سفر هیچگونه دخل و تصرفی اندر حین را ندارد

سفر ، تفریح ، گردش 

یک سفر

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

تماس با ما

مجموعه یک سفر پذیرای انتقاد و پیشنهاد شما عزیزان به منظور پیشرفت در ارائه خدمات میباشد

قابل خواندن نیست؟ تغییر متن. captcha txt

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید