هنرمند عکاس: ایران جذابیت های بصری بسیار بالا دارد*یک سفر*

خانه / اخبار / هنرمند عکاس: ایران جذابیت های بصری بسیار بالا دارد*یک سفر*

هنرمند عکاس: ایران جذابیت های بصری بسیار بالا دارد*یک سفر*

توسط
در اخبار

کد واقعه:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

حسن غفاری روز جمعه داخل گفت و گو با واقعهنگار هنرهای تجسمی ایرنا اظهار داشت: ایران قابل ارتفاعات و قلل بلند، و دشت های وسیع ست مناطق گرم و کویری ، داخلیاچه ها و آب های رها دارد که هر کدام قابل آب و جو و شرایط جغرافیای متفاوت هسسرسع که هر کدام به ویژه به خاطر عکاسان بسیار هیجان انگیز ست.
غفاری افزود:همه شهرهای ایران جذابیت خاص خود را دارند که جا به خاطر کار عکاسی زیاد ست درضمن ثمرخی از فضاها به دلیل گسترش جاده ها، راه ها و فراوان شدن وسایل نقلیه و رواج فرهنگ گردشگری و ایران گردی داخل بین خانواده ها شناخته شده ست.
همین عکاس ادامه داد: دسترسی به ثمرخی مکان ها قبلا بغرنج بود که خوشبختانه داخل سال های گذشته به دلیل همینکه دولت سعی داشت ثمرخی مناطق را به عنوان مناطق گردشگری نمونه معرفی کند یکسری خدمات طبیعت گردی را انجام داده که امکان دسترسی از دم جمله ست با همین وجود ثمرخی مناطق داخل کشور ست که کمتر داخل دسترس عموم ست و مردم اطلاعی از دم ندارند.
وی با بیان همینکه جاذبه های گردشگری داخل سیستان و بلوچستان کمتر دیده شده گفت: به دید من مردم می توانند داخل همین تعطیلات نوروزی که وقت زیادی دارند از جاذبه های گردشگری داخل سیستان و بلوچستان، کوه های مریخی و مینیاتوری و یا ساحل های سحر انگیز مربوط به چابهار که به داخلیای عمان راه دارد ثمروند و از نزدیک از همین مکان ها دیدن کنند.
غفاری بیان داشت:مردم لازم نیست که داخل تعطیلات نوروز ثمر دیدار از نشانه ها قدیمی و شهر گردی سرمایه گذاری کنند بلکه از همین تعطیلات طولانی و جوی بسیار مناسب به خاطر سفر به ثمرخی مناطق مانند چهارمحال بختیاری ، منطقه ارسدفعهان، سیستان و بلوچستان ، خراسان و کرمان که داخل همین فصل سازگاری جویی بهتری دارند و کمتر دیده شده اند سفر کنند.
وی ادامه داد: مردم داخل همین زمان به دلیل فرهنگ گردشگری و ستقبال نوروزی که همه جای کشور را آمادگی پذیرایی کرده ست ستفاده بهینه کنند.
غفاری افزود: متاسفانه به دلیل سال های پی داخل پی خشکسالی و نیز طمع ورزی ها از سوی ثمرخی اشخاص، بسیاری فضاهای عمومی به مالکیت شخصی داخلآمده ست و به منابع طبیعی ضربه زده و موجب تخریب شده اند. متاسافته داخل کشور ما دم گونه که باید فرهنگ احترام به طبیعت توسعه نیافته ست ماشین و ابزار سفر را خریده ایم اما فرهنگ چگونگی احترام گذاشتن به طبیعت را یاد نگرفته ایم و متاسفانه داخل همین سفرها آفت های فراوانی به مناطق جنگل ها و دشت ها و حتی حیوانات وارد می شود.
غفاری با اشاره به هشدار داخل رابطه با عکاسی طبیعت اظهار کرد: عکاسی سلفی پرتره ، پاسخ دادن به نیازهای داخلونی ما ست می خواهیم داخل مکانی که قرار داریم عکس بگیریم تا یک نمایش خویشتن داشته باشیم همین خوب ست اما به شرطی که مراتب احتیاط عکاسی داخل طبیعت را رعایت کنیم متاسفانه داخل سال های اخیر آمار تلفات از عکس سلفی زیاد شده ست به طور مثال فردی داخل بالای بلندی عکس می گیرد که ممکن ست منجر به سقوط شود و یا با حیوانات و گزندگان از نزدیک عکس می گیرند که ممکن ست موجب گزیدگی و فوت شود .
وی بیان داشت: امیدواریم که مردم احتیاط لازم را داخل مورد عکس های سلفی داخل طبیعت داشته باشند و امسال عید نوروز بتوانند بهترین لحظات را بغل خانواده داخل بهترین مناطق طبیعی ایران داشته باشند.
فراهنگ**۹۳۳۸**۱۸۲۳

انتهای پیام /*

دوستان عزیز توجه فرمایید :

تمامی مطالبب مربوط به وقایع

از RSS های سایت های دیگر ستخراج شده

و سایت یک سفر هیچگونه دخل و تصرفی داخل دم را ندارد

سفر ، تفریح ، گردش 

یک سفر

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

تماس با ما

مجموعه یک سفر پذیرای انتقاد و پیشنهاد شما عزیزان به منظور پیشرفت در ارائه خدمات میباشد

قابل خواندن نیست؟ تغییر متن. captcha txt

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید