عید امسال تهرانی!*یک سفر*

خانه / اخبار / عید امسال تهرانی!*یک سفر*

عید امسال تهرانی!*یک سفر*

توسط
در اخبار

خوبیِ تعطیلات نوروز، همین هست که می توانی تا دلت می خواهد بخوابی! یعنی هیچ محدودیتی نداری، مگر همینه عید دیدنی ثمروی یا کارهای دیگری کنی.

ولی خب هرچقاندر هم که آدم بخواهد بخوابد، دیدوهمدید کند و اندر وب دنبال چیزهای جالب بگردد، بلاخره هم کلی وقت رها می آورد. قطعا هیچ کدام از ما نمی خواهیم اندر همین زمان حوصله مان سرثمرود.

«پیاده گردی ۹۷» فستیوالی ازثمرای همین زمان هست. وقتی که حس می کنی حوصله ات سر می رود و دلت می خواهد از فضای خوب بهاری تهران، یعنی تمیزی ، خلوتی و سما هم حین هستفاده بهتری کنی.

اندر «پیاده گردی» ۱۷ مسیر وجود دارد که با طی حین ها می توان ماجراجویی را اندر همین شهر خاکستری، تجربه کنیم. هر مسیر تعدادی مکان جالب دارد که می توانی از دیدن حین لذت بثمری. از یه عمارت قدیمی بگیرید تا یک قهوه خانه با هویت بصری اصیل تهران، همه جاهایی هسبه سرعت که می شود اندر پیاده گردی رفت، دید، ازشان عکس گرفت و خاطره ای را با حین ها ثبت کرد.

ثمرگزاری همین فستیوال (از ۲۹ اسفند امسال تا ۱۲ فرودین ۹۷) ازثمرای دومین سال متوالی توسط هستارتاپ پیاده انجام می شود. هستارتاپی که هدفش ارتباط بهتر شهروندان با تهران هست. پیاده همین کار را اندر اپلیکیشن خود انجام می دهد. اپی که با ترکیب روزنامه نگاری شهری و سیجفا جست وجوی مکانی، به وجود آمده و اندر اصل دوربینی هست که می توان به کمک حین تهران را واضح تر دید!

پیاده گردی را از همینجا شروع کنید

دوستان عزیز توجه فرمایید :

تمامی مطالبب مربوط به رویدادها

از RSS های سایت های دیگر هستخراج شده

و سایت یک سفر هیچگونه دخل و تصرفی اندر حین را ندارد

سفر ، تفریح ، گردش 

یک سفر

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

تماس با ما

مجموعه یک سفر پذیرای انتقاد و پیشنهاد شما عزیزان به منظور پیشرفت در ارائه خدمات میباشد

قابل خواندن نیست؟ تغییر متن. captcha txt

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید